Ocean Group

Ocean Group; yenilikçi, yaratıcı, şaşırtıcı fikirleri gastronomik değerlerle bir araya getirmek ve bu dinamiklerle özel projeleri hayata geçirmek için kuruldu.

 

Ocean Group'un Misina Balık ile başlayan yolculuğu, taze deniz ürünleri sağlayan Misina Dalyan Balıkçısı’nın ardından "Mahallenin Gerçek İtalyanı" sloganıyla Türk ve İtalyan lezzetlerini sentezleyen Due Forni ile devam ediyor.

 

Ocean Group'ta, kalite odaklı hizmet anlayışının bir sonucu olarak gelinen nokta; her işletmenin kendine ait bir kimlikle var olma sürecini destekliyor. Her marka ve işletme; kendi kimliği, özgün karakteri ve varlığını sürdürebilmenin vazgeçilmez koşulu olan, sürekli geliştirilen organik bir yaşam fikri ile yapılandırılıyor.

 


Ocean Group, hizmet sektöründe uzmanlaşmış personel ve yönetim birimlerinin deneyimleriyle, farklı ve adından söz ettiren projeler için çalışıyor. Geliştirilen projelerin gün geçtikçe büyümesi ve adından sıkça söz ettirmesi,  projenin yaşam döngüsü içinde kendine ait ayrıcalıklı bir konum edindiğini gösteriyor.

Prensibimiz; konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak;  üretimde, geliştirmede, keşifte ve yeni iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve imza attığımız her projede, Ocean Group kimliğini bir adım daha öne çıkartmaktır.

Vizyonumuz; uzmanlık alanımızı oluşturan sektörlerde lider ve kendi çalışma alanımızda, referans şirketler grubu olarak faaliyetlerimize devam etmektir.

Misyonumuz; güven, istikrar ve kalite temel değerlerine bağlı kalarak, her kademedeki profesyonel ekibimizle ulusal platformda gerçekleştirdiğimiz yüksek prestijli projelerden söz ettirmektir.  

Markalarımız

 • img01

  Misina Balık

  Restaurant Detaylar
 • img03

  Due Forni Ristorante

  Restaurant Detaylar
 • img02

  Misina Dalyan Balıkçısı

  İşletme Detaylar
 • img04

  Ocean Group

  Şirketler Grubu Detaylar